Çocuklara Özel

Şah Inn Paradise'ta Çocuklarınızın Hayal Dünyasını Eğlence ile Birleştiriyoruz.

Muhafazakar tatilin bir numaralı adresi Şah Inn Paradise, çocuklarınız için de tatilin bir numaralı adresi. Ailece tatil yapmanın hayalini kuran siz misafirlerimizin ve bu hayalin en safına sahip çocuklarınız için özel olarak tasarladığımız aktiviteler ile küçük misafirlerimizin hem eğlenmesini hem de unutamayacakları bir tatil geçirmesini sağlıyoruz. 

Açık Havuzlar, Mini Kulüp,  Mini Disko, özel olarak tasarlanmış oyun alanlarından oluşan AQUA TOWER ve birbirinden eğlenceli araçlarıyla çocuklara özel Lunaparkımız sayesinde miniklerimiz bu tatili asla unutamayacak.

Eğlence, fiziksel gelişim ve zihinsel gelişim bir arada!

Çocuklarınız için tasarladığımız yepyeni oyun parkımız sayesinde hem eğlenecekler hem de fiziksel ve zihinsel gelişimlerine asla ara vermemiş olacaklar.

Bayanlar kompleksimizde bulunan kreş ve uyku odası ile Şah Inn Paradise'ın eğlenceli dünyasında yorulan çocuklarınız yanı başınızda güven içinde dinlenmek için mükemmel bir fırsat yakalayacak.

Çocuklar için suda oynamak kadar eğlenceli başka bir aktivite olabilir mi? Şah Inn Paradise'ta çocuklarınızı da unutmadık ve onların eğlenceli zaman geçireceği özel alanlar tasarlayarak tatil keyfini zirveye taşıdık.

Çocuklara Özel AQUA TOWER

400 m2 büyüklüğünde çocuk havuzu,
9,5 m yüksekliğinde Aqua Tower,
3 farklı kaydırak
8 adet su tabancası

 

Çocuk havuzları

1 adet 120 m2 35 cm derinliğinde çocuk havuzu
1 adet 100 m2 120 cm derinliğinde çocuk aktivite havuzu
1 adet  55 m2 120 cm derinliğinde bayanlar kompleksi anne-çocuk havuzu
1 adet 40 m2 35 cm derinliğinde bayanlar kompleksi kaydıraklı çocuk havuzu

 

*Bayanlar kompleksi anne-çocuk havuzumuzu 6 yaş ve üzeri çocuklar kullanabilir. 

REZERVASYONiletişim

WHATSAPP

REZERVASYON

BİZİ ARAYIN