Bayanlara Özel

Bayanlara özel deniz ve plajıyla en keyifli, en rahat ve en huzurlu tatile hazır mısınız?

Muhafazakar tatil yapısına uygun olarak tasarlanan 10.000 m2’lik bayanlar kompleksi bölümümüzde;

Tamamen siz değerli bayan misafirlerimize özel kapalı havuz, açık havuz, bayanlara özel 2 kaydıraklı AQUAPARK ,hamam, sauna, masaj ve buhar odası, cilt bakımı ve kuaför gibi imkânlar bulunuyor. Gün boyunca vakit geçirebileceğiniz bu alanda, her şeyden izole olarak gün boyu ayrıcalıklarının tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca bayanlar kompleksimize özel animasyon ekibi ve DJ leri ile eğlenceyi maksimum seviyede yaşayacaksınız.

Hanımeli Kafemiz ile gün boyu yiyecek ve içecek servisinin tadını çıkartın!

Bayanlar kompleksimizde bulunan Hanımeli Kafemiz gün boyu devam eden aperatif yiyecekler, içecekler, meyve ve pasta ikramlarıyla enerjinizi kaybetmeden tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Bayanlar kompleksinde;

11.00-16.00 saatleri arasında aperatif yiyecekler,

13.00-15.00 saatleri arası dondurma,

14.30-16.00 saatleri arası meyve,

16.00-17.00 saatleri arasında ise pasta ikramı olmaktadır.

Gün boyu içecek hizmetimiz devam etmektedir.

Bayanlara özel 572 m2’lik açık havuzumuzda gün boyu aktivitelere katılabilir güneşlenme terasımızda Akdeniz güneşinin tadını çıkartabilir, yeşil alanımızda voleybol oynayabilir, doğa ve yeşille iç içe bulunan hamaklarımızda sallanabilir ve siz değerli Bayan misafirlerimiz için tasarladığımız Pergole’lerde huzuru bulabilirsiniz. Bu sırada Pergolelerimizin hemen yanı başında bulunan Kreş ve Uyku odamız sayesinde çocuklarınız için endişelenmeden tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

160 m2 1.40 m derinliğinde yetişkin kapalı havuz
572 m2 1.40 m derinliğinde yetişkin havuzu
70 m2 1.20 m derinliğinde kaydıraklı AQUA havuz
55 m2 1.35 m derinliğinde anne-çocuk havuzu
40 m2 35 cm derinliğinde çocuk havuzu

 

BAYANLAR PLAJI 

Bayanlara özel plajımızda, Akdeniz’in parıldayan güneşinde özgürce güneşlenme ve deniz keyfi siz değerli bayan misafirlerimizi beklemektedir Çevresi  kapalı,  kendine özel  iskelesi olan bayan misafirlerimize özel plajımızda Akdeniz’in büyülü sularında kendinizi şımartın.

*Bayanlar kompleksimizde, sabah saat 09.00’da kullanıma açılan havuzlarımız gerekli hijyen koşullarının sağlanması için 19:00’da kapanmaktadır.

**Havuzlarda kendi sağlığınız ve güvenliğiniz için belirlenen kurallara lütfen özen gösteriniz. Bayanlar havuzlarımızda bone uygulaması yapılmaktadır.

**Muhafazakar aile oteli konsepti gereği 6 yaş üzeri erkek çocuklar bayanlar kompleksine ve bayanlar plajına alınmamaktadır.

**** Bayanlar kompleksimize kamera cihazı, cep telefonu gibi kayıt yapabilen cihazlar alınmamaktadır.

Bayanlara Özel

Fotoğraf Galerisi

REZERVASYONiletişim

WHATSAPP

REZERVASYON

BİZİ ARAYIN