Ailelere Özel

Ailenizle birlikte doğayla iç içe muhafazakar bir tatil için Şah inn Paradise!


Ailecek vakit geçirmek yoğun iş hayatında bazen bir hayale dönüşebiliyor. Bu hayalinizi size özel bir alanda gerçeğe dönüştürmek istediğinizi biliyoruz. Bu düşünceden hareketle aile değerlerinin önemini bilen ve onları koruyan tatil anlayışı ile hizmet verdiğimiz Şah inn Paradise olarak Akdeniz’de yine bir ilke imza atıyoruz. Muhafazakar aile oteli konseptimize paralel olarak sizlere aileniz ile harika vakitler geçirebileceğiniz fırsatlar sunuyoruz.


Aquapark ile eğlenceye doyacaksınız!
Ailenizle hayal tadında anlar paylaşacağınız ve mutlu anılar biriktireceğiniz size özel havuzlar ve eğlenceyi sınırlarında yaşayacağınız AQUAPARK. Tatil köyümüzde bulunan tamamı 2000m2’yi bulan devasa AQUAPARK’ımızda ailenizle vakit geçirebileceğiniz 7 adet kaydırak ve 850m2 genişliğinde aile havuzumuzla Şah Inn Paradise tam ailenize göre.


Aile plajımız ile huzura doyacaksınız!
Sizi Akdeniz’in enfes sularıyla birleştiren “Aile Plajımız” sayesinde tatilinizde Akdeniz’e doyacaksınız.. Sahil Kafemizde ailenizle sohbetinizi edecek, bütün bir yılın getirdiği yorgunluğu atacak ve tatilin tadını çıkartacaksınız.

AİLE PLAJI 
Ana iskelenin sağ kısmı aile plajı olarak kullanılmaktadır. Haşema zorunluluğu vardır. 09:30 - 19:00 arasında cankurtaran bulunmaktadır. 

Ortak Alanlarda haşema veya yarı haşema giyim uygulamamız bulunmaktadır. 

AÇIK HAVUZ
1 adet 850 m2 1.40 cm derinliğinde aile havuzu
AQUA HAVUZ
1 adet 260 m2 1.40 cm derinliğinde aile havuzu

REZERVASYONiletişim

WHATSAPP

REZERVASYON

BİZİ ARAYIN